I´m really excited :DD {20.7.2013}

Ahoj! Dnes len taký kratší článok, keďže idem skôr spať, pretože zajtra skoro vstávam :) A vlastne aj o tom bude (takmer) tento článok :) Takže zajtra vstávam okolo pol ôsmej, pretože už o deviatej máme zraz v lodenici v KE :D .. ideme totiž splavovať Hornád (nie môj súbor, ale rieku) :D

Dnes som bola na brigáde od ôsmej ráno do jednej poobede :DD Mojím ďalším cieľom sú nové topánky, takže si na nich musím zarobiť :D Poobede som čítala knihu a bola som taká unavená, že som zaspala - asi na dve hodinky .. Potom sa ma mamka prišla spýtať, či chcem ísť s nimi do mesta kúpiť také tie špeciálne topánky do vody. Išli sme do mesta a najprv išli rodičia niečo kúpiť do obchodu so stavebninami, a potom sme už išli do Optimy :DD Boli sme sa aj najesť a ja som si dala Gyros šalát a koktail z UGA :)

Potom sme boli v Intersporte a kúpila som si tie topánky za 7,99€ :) (Nemám ich odfotené a už nie je svetlo na fotenie, takže možno Vám ich tu pridám neskôr)

Trocha nudy cez brigádu :) .. kreslila som :PP

2 komentáre :

  1. vždy som chcela vyskúšať splavovanie rieky :D. wow!
    teším sa na fotku topánok, čo si si kúpila!

    Kejmy ♥.

    OdpovedaťOdstrániť

Odoslať komentár :)